9 lutego 2017

Domki jednorodzinne

Ofertę kierujemy do osób pragnących zbadać grunt na działce przed postawieniem na niej swojego wymarzonego domu. Warto to zrobić ponieważ koszt takiego badania w naszym przedsiębiorstwie,w porównaniu do cen działek oraz całej inwestycji, jest niewielki, a daje to pewność, na jakim podłożu Państwa dom będzie stał. Nie będą się Państwo borykali z problemami pękania ścian, wilgoci, osiadania itp.

Warto też zbadać działkę przed jej kupnem w celu upewnienia się, że nadaje się ona pod zabudowę. Badania rozpoznawcze oferujemy w bardzo przystępnych cenach. Przeprowadzamy również badania pod przydomowe oczyszczalnie ścieków.

W jakim celu wykonuje się badania gruntu?

W celu określenia warunków wodno-gruntowych podłoża pod inwestycję określenie parametrów gruntów są konieczne do odpowiedniego zaprojektowania fundamentów budynku i ich izolacji przeciwwilgociowej badania gruntu pozwalają określić możliwość podpiwniczenia budynku nawet w przypadku kupna gotowego projektu domu jednorodzinnego konieczne jest dostosowanie go do warunków geologicznych na danej działce rezygnacja z badań gruntu może skutkować nieruwnomiernym osiadaniem gruntu co spowoduje pękanie ścian niezbadanie warunków wodnych skutkować może zalewaniem piwnic i wilgocią na ścianach.

Koszty badań gruntu pod dom jednorodzinny są niewielkim procentem kosztów całej inwestycji a jakże ważnym!