19 czerwca 2020

Profesjonalne strony internetowe dla firm

Stworzenie strony internetowej dla jakiejkolwiek branży warto powierzyć firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Petite Pages (https://petitepages.pl/) oferuje tanie i profesjonalne strony internetowe, które są oparte o otwarte oprogramowanie WordPress. Oznacza to dużą oszczędność w pisaniu kodu, ponieważ korzysta się wtedy z bezpłatnego CMS, który można perfekcyjnie dostosować pod potrzeby klienta.

W systemie WordPress można spersonalizować każdy element strony internetowej, wliczając to nie tylko indywidualny projekt graficzny, ale także zaplecze. W zależności od potrzeb, wszystko może być stworzone „na wymiar”, dzięki czemu nie ma rzeczy niemożliwych, tak jak jest to w przypadku ofert innych firm, które ponoszą duże koszty dodatkowe za zmiany, które są odstępstwem od ich „normy”.

Projektowanie stron internetowych w niskiej cenie

Przykładowe strony internetowe mogą Państwo zobaczyć pod adresem: https://petitepages.pl/zrealizowane-projekty/

Każdy z klientów wybierających ofertę Petite Pages jest zadowolony z gotowej strony internetowej. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, że rozliczenie następuje dopiero po zaakceptowaniu strony www, a wszelkie poprawki i zmiany są wliczone w cenę. Nie podpisuje się także żadnych umów ani nie wpłaca zaliczek, a profesjonalna strona internetowa jest stworzona pod indywidualne potrzeby klienta.

Doskonale wiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga innego podejścia, dlatego też zachęcamy do indywidualnego kontaktu na stronie internetowej:

Wycena stworzenia strony internetowej jest bezpłatna. Podczas ustalania konkretów doradzamy najlepsze i najtańsze rozwiązania, a także dodatkowo oferujemy usługi hostingowe oraz pozycjonowanie SEO. Mało która firma oferuje taki pełny pakiet za tak niewielkie pieniądze.

Stworzymy dla ciebie wymarzoną stronę www

Dlaczego warto wybrać Petite Pages jako markę, która tworzy tanie i profesjonalne strony internetowe?

Jesteśmy w stanie także poprawiać i modyfikować już istniejące strony www, a także przejmujemy zlecenia po nieudanych współpracach z innymi firmami. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. W przypadku zainteresowania ofertą stworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie także przygotować logo, wizytówki, ulotki, opakowania czy plakaty – innymi słowy wszelkie dodatkowe prace graficzne po prostu wliczamy w cenę. Warto zadbać by całe Państwa przedsięwzięcie posiadało spójny wyraz i utrzymaną w podobnym tonie szatę graficzną. Nadaje to profesjonalizmu i tworzy aurę zaufania oraz buduje markę.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do tworzenia stron www jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki, by Państwa firma rozwijała się od samego początku i zdobywała nowych klientów. Indywidualny projekt graficzny strony internetowej wraz z profesjonalnym pozycjonowaniem SEO zapewni stały napływ klientów i wyrobi renomę każdej firmie.

Tania witryna internetowa w zasięgu ręki

By sprawdzić jakość naszych usług, wystarczy skontaktować się bezpośrednio na stronie https://petitepages.pl/, za pośrednictwem telefonu, adresu mailowego lub formularza kontaktowego. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, a gotowy projekt strony www jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 1-2 tygodni od rozpoczęcia pracy i otrzymania materiałów.

Zależy nam by każda stworzona przez nas strona internetowa spełniała oczekiwania klienta, dlatego też wszelkie poprawki i modyfikacje są wliczone w cenę. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inny gust, dlatego dbamy o to, by nasze strony www podobały się Państwu jak najbardziej.

Dodatkowo zadbamy o logo, wizytówki, pozycjonowanie, kampanie marketingowe w social media i wiele, wiele więcej!